Cenu Ď získala primářka teplické neurologie a vedoucí RS centra Marta Vachová

  •  

Celostátní Cena Ď za podporu a rozvoj zdravotních programů a zdraví byla za rok 2020 udělena primářce neurologického oddělení teplické nemocnice a vedoucí tamního RS centra pro pacienty s roztroušenou sklerózou Martě Vachové.

„Jsem velmi potěšená, jde o ocenění práce nejen mé ale i celého našeho pracovního týmu. Snažíme se nemocným co nejvíce ulehčit život s chronickými neurologickými chorobami. Toto je potvrzení, že jdeme správným směrem naším osobním a individuálním přístupem k nemocným,“ uvedla Marta Vachová.

Slavnostní vyhlášení Cen Ď se uskutečnilo v Nové scéně Národního divadla. Cenu Ď lékařka, která se nemohla pražského galavečera zúčastnit, nyní převzala na Konferenci O roztroušené skleróze (ne)jen pro rodinu v Institutu klinické a experimentální medicíny – IKEM.

„Paní primářce za celé vedení gratuluji a moc děkuji za vše, co pro naše pacienty dělá. Víme, že odvádí skvělou práci a jsme rádi, že to neuniklo pozornosti ostatních,“ pogratuloval a poděkoval oceněné lékařce generální ředitel Krajské zdravotní Petr Malý.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*