Pobavíte se a pomůžete Austrálii

  •  

Čtrnáctého února – pro někoho Valentýn, svátek zamilovaných, ale pro jednu malou obec Teplicku má datum další význam. Novosedlice mají sv. Valentina ve svém znaku, mají také kostel sv. Valentina. V Novosedlicích pojali letos datum 14. února trochu netradičně – pořádají totiž dobročinnou akci na pomoc hořící Austrálii.

„Jedná se o benefiční představení, kde vystoupí zpěváci, tanečníci, hudební skupiny a další umělci. Výtěžek bude zaslán na pomoc australskému Červenému kříži. Přijďte, pobavte se a pomozte. Těší se na vás zpěváci Libor Schlenz, taneční skupiny Bolly Ladies, Duo Marlen a Mix Dance, pěvecké soubory místních škol, hudební skupiny Hurricane a Modlanská skládka a další vystupující. Nebude chybět světelná show Vox Luminas. Akci podporuje také nadační fond Slza zvířat – její maskoti Slzička a Štěstíčko potěší svojí přítomností hlavně děti,“ přibližuje akci Jiří Herlitze z Místní skupiny Českého Červeného kříže.

Help for Australia se koná 14. února od 17:00 v Novosedlicích, Vrchoslavská 88 – velká tělocvična ZŠ. Vstupné na akci je dobrovolné. Vybrané peníze poputují australskému Červenému kříži.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*