Dva tisíce dětí fandilo při tréninku jako o život

  •  

Trénink jaký fotbalové prostředí dlouho nevidělo, se uskutečnil na teplických Stínadlech. Na otevřený trénink pro školy a veřejnost totiž dorazilo více než 2 000 dětí z celého okresu Teplice, nechyběly ovšem skupiny ani z Děčína a jiných koutů Ústeckého kraje.

Děti začaly proudit na Stínadla hned ráno. Na ochozu stadionu pro ně bylo připravené malování na obličej, po deváté hodině pak začala škola fandění se speakery kotle Tepličáci. Ti dokázali rozproudit atmosféru na Stínadlech na maximum.

V 9:30 vyšli za frenetického potlesku na hřiště hráči A mužstva k tréninku. Následně se pořád z tribun ozývalo velké fandění nebo užaslé zahučení v případě pěkný gólů. Na konci tréninku pak fanouškům hráči poděkovali. „Jak pro nás i pro hráče to bylo zpestření. Trénovat před publikem je přeci jen rozdíl, smál se trenér Zdenko Frťala a dodal, že to nebylo to organizačně zase tak náročné, protože hráči ví, co při tréninku mají dělat.

Čekání na následnou autogramiádu zpestřil dětským fanouškům DJ Marty Čonin, který hudbou doprovodil i následnou autogramiádu, na kterou hráči vyšli v 11:00 hodin. Podepisovali se více než hodinu.

Atmosféru si všichni zúčastnění užili, což potvrzoval i Lukáš Mareček. „Je super, že se něco takového uskutečnilo. Když jsme vyšli z tunelu a děti začali křičet, tak to bylo něco. Zažil jsem něco podobného v Belgii a doufám, že to ani tady nebylo naposledy.“

FK Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*