Teplická etapa Tomáše Grigara po sezóně skončí

Foto: FK Teplice
  •  

Je více než patnáct let nedílnou součástí FK Teplice. Tomáš Grigar do klubu přišel v lednu 2009 a stal se dlouholetou oporou klubu, se kterým vybojoval také vítězství v českém poháru. Po skončení této sezóny však skončí také teplická etapa kariéry Tomáše Grigara.

Jméno Tomáše Grigara bude již navždy zlatým písmem vepsáno do historie teplického fotbalu. Za FK Teplice odchytal ve 388 soutěžních utkáních 34 639 minut, ve kterých vychytal 119 čistých kont. „Tomášovi patří obrovské díky za to, co pro Teplice odvedl, spolu s Jiřím Sedláčkem je asi nejvýznamnějším brankářem teplické historie a jeho čísla v našem dresu jsou neskutečná,“ říká ředitel FK Teplice Rudolf Řepka.

Po této sezóně skončí jednačtyřicetiletému brankáři na Stínadlech smlouva, k jejímu prodloužení již nedojde. „Rozhodli jsme se jít cestou omlazení brankářské trojice, spolu s hlavním trenérem jsme to Tomášovi oznámili už před několika týdny, aby věděl, na čem je. I za sportovní úsek bychom mu chtěli moc poděkovat za roky strávené v Teplicích,“ sděluje sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Sam Tomáš Grigar se ještě rozhoduje, kam povedou jeho další kroky. „Rád bych ještě pokračoval v kariéře, takže uvidíme, jaké se vyskytnou nabídky, ale každopádně Teplice budou navždy v mém srdci a rád se budu na Stínadla vracet,“ plánuje populární „Grigy“.

Možnost rozloučit se s Tomášem Grigarem budou mít fanoušci při předzápasovém ceremoniálu před nedělním posledním domácím zápasem v této sezóně proti Hradci Králové. Při tomto ceremoniálu bude slavnostně přejmenován sektor 30 na sektor Tomáše Grigara. V příští sezóně pak bude při některém z velkých utkání proti pražským „S“ uveden Tomáš Grigar do síně slávy FK Teplice a slavnostně bude vyřazeno číslo 30.

FK Teplice


  •  

1 komentář u Teplická etapa Tomáše Grigara po sezóně skončí

  1. Pamatuju si za jakých okolností se Tomáš dostal ze Sparty do Teplic. Na zápas kde jsme mu dali nádherný branky , kde Michal Bílek kopnul nádherný trestný kop se nedá zapomenout. Proč to tu píšu , proti Teplicím stá ve Sparťanský právě Tomáš Grigar . Přeju mu hodně štěstí a doufám že najde novou pozici v novém klubu. Tomáši děkuju za ty léta strávený v Teplicích.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*