Blíží se akce Ukliďme Česko – Ukliďme Teplice

ilustr. foto
  •  

Zapojte se do úklidového dne, který se bude konat v sobotu 16. září. Dobrovolnická akce probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Město Teplice zajišťuje materiální a technickou pomoc pro Tepličany, kteří se do akce přihlásí nejpozději do 7. září. Přihlášky posílejte na e-mailovou adresu: mayerova@teplice.cz.

Do emailu napište název úklidu (např. Ukliďme potok Kameňák), zvolenou lokalitu úklidu, počet lidí ve skupině, do vydání zásob k vyzvednutí také rukavice: nahlaste počet a velikost rukavic (XS děti z mateřských škol, S prvostupňové, M dámské, L univerzál, XL pánské), do vydání zásob k vyzvednutí také pytle: nahlaste počet pytlů na odpad, napište, zda využijete blízké kontejnery nebo budete potřebovat svoz.

Zavázané pytle s odpadem vhazujte do blízkých barevných kontejnerů na trase, ideálně vytříděné na směsný odpad, plast, elektroodpad a další suroviny.

V případě, že budete potřebovat svoz, označte danou lokalitu do mapy.cz (příp. napište adresu). Také připište datum a čas, od kdy na místě ponecháte zavázané pytle (svozové místo musí být přístupné pro vjezd autem). Informaci zahrňte do e-mailu a zašlete do 7. září na adresu mayerova@teplice.cz.

Pokud budete mít nějaké další dotazy, zašlete je opět na e-mailovou adresu mayerova@teplice.cz do 7. září nebo zavolejte na číslo 724 759 445, Martina Mayerová, referentka odboru životního prostředí, Magistrát města Teplice, Krupská (vchod z nám. Svobody vedle Visit Teplice).

Do vydání zásob je možné i vyzvednutí rukavic a pytlů. Z organizačních důvodů bohužel pouze 15. září od 8 do 14 hodin (ve výjimečných případech kontaktujte vedoucí odboru, paní Ing. Dagmar Teuschelovou, pro jiný výdejní den, kontakty zde: https://teplice.cz/ing-dagmar-teuschelova/o-1153/p1=22426).


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*