Zlatý erb zná své vítěze, Bílina postupuje do celostátního kola

  •  

Výsledky 22. ročníku soutěže Zlatý erb byly slavnostně vyhlášeny. V Ústeckém kraji je tradičně velký počet přihlášených projektů. Letos celkem pětatřicet, o sedm více než loni.

V kategorii nejlepší webová stránka města se na prvním místě umístil Vroutek, na druhém místě skončila Bílina a třetí se umístily Podbořany. Další kategorie je nejlepší webová stránka obce. Zde zvítězily Povrly, druhé byly Modlany a na třetím místě skončila Tisá.

V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba zvítězila Bílina s Portálem občana před Mostem, který se umístil druhý s virtuální mapou Mostu a třetí místo získaly Podbořany s Portálem občana.

Chtěl bych vám všem, co tu jste, poblahopřát k úspěchu. Návštěvnost stránek i díky vám stále stoupá a vaši občané tak jsou velmi dobře informovaní,“ uvedl náměstek hejtmana Stanislav Rybák.

Do celostátního kola tak postupuje město Vroutek, obec Povrly a Bílina s elektronickou službou. Vítězové budou slavnostně vyhlášeni na konferenci ISSS 20. dubna v Hradci Králové.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*