Zaměřil se na hliníková kola

  •  

Policisté dopadli 27letého zloděje, kradl kola ze zaparkovaných aut. Je podezřelý, že koncem června demontoval z auta zaparkovaného v Teplicích všechna čtyři kola z lehkých slitin v hodnotě 22 tisíc korun. Přitom i poškodil podvozek, škoda byla vyčíslena na třicet tisíc korun.

O pár dnů později se opět v Teplicích dopustil stejné krádeže, ze zaparkované škodovky ukradl všechna kola v hodnotě 12 tisíc korun. V polovině července vyrazil opět krást, tentokrát do Duchcova, a zase ho zajímala hliníková kola, jejich odcizením způsobil majiteli dvanáctitisícovou škodu, poškozením podvozku auta dalších devět tisíc.

„Osm kol se mu podařilo prodat přes internet, jednu sadu si dal na své auto, tato kola policisté zajistili. Kromě přečinů krádeže a poškození cizí věci se bude zodpovídat i z maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, krást totiž jezdil vypůjčeným autem i přesto, že má vysloven zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel až do příštího roku. Muži, který se u výslechu ke krádežím přiznal, hrozí s ohledem na jeho trestní minulost až tříletý trest odnětí svobody,“ doplnil mluvčí teplických policistů Daniel Vítek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*