Víla Milada zahájí sezónu

  •  

Symbolem jezera Milada je víla Milada, která i letos převezme svou vládu a zahájí turistickou sezónu. Odemknout jezero v sobotu 18. května jí pomohou slavnostním předáním klíče otužilci. Ale pobaví se od 13:00 do 17:00 hodin, všichni bez rozdílu věku.

„Každý rok se zástupci Dobrovolného svazku obcí Jezero Milada přemýšlíme o tom, jak zatraktivnit program, aby se v něm ještě více našli děti i dospělí. Kromě tradičního, již 5. ročníku, Milada Burgeru uvidíte závod na kolečkových saních O pohár PKÚ. Připraveny jsou i další atrakce, například ukázky práce báňských a vodních záchranářů. Celým odpolednem budou provázet členové známého Divadla V Pytli. Z parkoviště a zpět bude dopravovat zájemce speciální výletní vláček,“ přiblížila průběh odpoledne Hana Volfová, mluvčí Palivového kombinátu Ústí.

Pokud chcete být styloví, můžete tentokrát přijít v kostýmu víly či vodníka, kteří k rybníkům a jezerům v pohádkách neodmyslitelně patří. „Nejzajímavější kostýmy dětí i dospělých oceníme. Hodnocen bude smysl pro humor, nápad a kreativní zpracování. Obyvatelé vodní říše by se mohli stát novou tradicí zahajování letních sezón na Miladě,“ doplnila ještě mluvčí.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*