VIDEO, FOTO: Tepličtí fotbalisté se fotili před startem jarní části ligy

  •  

Tepličtí fotbalisté se, 11. února, fotili před startem jarní části ligy. Letos bylo netradičně klidné. Důvodem byla nemoc maséra Edy Poustky, který pravidelně focení narušuje různými vtípky.

O jediný rozruch se postaral Ivo Táborský, který při focení portrétových fotografií stáhnul kalhoty pózujícímu kustodovi Jiřímu Semerádovi. Kromě Edy Poustky na focení chyběl také Franci Litsingi, který v Africe momentálně vyřizuje víza, aby stihl start jarní části soutěže.

Fotbalisty dělí už jen jediný přátelský zápas od vstupu do jarních bojů Synot ligy. Posledním utkáním, které je před startem soutěže čeká je generálka proti Českým Budějovicím.

Utkání se bude hrát v sobotu 14. února od 15:00 hodin na hlavním hřišti na stadionu na Stínadlech. Otevřena bude pro tento zápas pouze hlavní tribuna vchodem B. Permanentkáři mají na utkání vstup zdarma, vstupné pro muže činí 50 korun pro ženy pak 30 korun.

Přijďte se podívat na poslední prověrku teplickéh týmu před prvním jarním kolem proti Baníku Ostrava.

FK Teplice (3) FK Teplice (2) FK Teplice FK Teplice (1) FK Teplice (12) FK Teplice (13) FK Teplice (11) FK Teplice (9) FK Teplice (10) FK Teplice (8) FK Teplice (7) FK Teplice (5) FK Teplice (6) FK Teplice (4)

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*