V sobotu je tu první zápas, přijede Dukla

  •  

V sobotu se na Stínadlech představí Dukla a novinkou sezony je soutěž o automobily. Velkou možnost vyhrát automobil značky Ford od společnosti AUTO IN budou mít fanoušci FK Teplice v nadcházející sezóně na domácích utkáních žlutomodrého celku.

„Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8 000 diváků, odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+. Pokud návštěvnost překročí 12 000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Na každém zápase, kdy bude alespoň 5 000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 5 000,- Kč do OC Olympia Teplice,“ upřesňují, co fanoušky čeká, ze Stínadel.

Přijďte i vy na první domácí zápas Teplic v nové sezóně!

„Bylo by fajn, kdyby přišlo přes pět tisíc fanoušků,“ přeje si „Kůča“ pěknou návštěvu. Lístky jsou v předprodeji ve fanshopu na stadionu nebo v internetovém předprodeji za zvýhodněné ceny.

„Dukle budeme chtít vrátit poslední prohru. Navíc jsme první kolo prohráli, teď hrajeme dvakrát doma, tak víme, že musíme před vlastními diváky vyhrávat,“ říká stoper Michal Jeřábek, který na Julisce působil téměř deset let.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*