V pondělí se koná již sedmý ročník cyklistického závodu Sayfyho Memorial

  •  

Závod horských kol pořádá rodina a přátelé cyklisty Davida „Sayfyho“ Seifrta již 7. rokem 28. září, v den jeho tragického úmrtí. Závod je vzpomínkou a sportovním setkáním s doprovodným programem pro všechny věkové kategorie.

Přijďte změřit své síly, zavzpomínat nebo fandit. Každý rok si vážíme účasti prověřených závodníků i závodnic, ale snad nejvíc nás těší, když se na startovní čáře potkávají s výletníky, kteří osedlají svého závodního šemíka speciálně v tento den.

Dle svého ročníku narození, uvážení svých sil a technických dovedností si můžete vybrat kategorii, ve které budete závodit. Před registrací si jednoduše rozmyslete, kolik kol letos pokoříte. I přesto, že budou na trati i v zázemí připraveni naši oblíbení zdravotníci, myslete na svoji bezpečnost a v žádném případě doma nezapomeňte helmu.

Trasa závodu bude jasně vyznačena po rozmanitém terénu v blízkosti jezera Barbora, jeden okruh je dlouhý 13 km. Povrch trati je zpevněné i nezpevněná cesta, štěrk a šotolina, tedy ideální pro horská kola.

Registrace závodníků probíhá elektronicky a v den závodu osobně od 9.00 do 10.00 v areálu Eurocampu Barbora v Oldřichově u Duchcova. Výstřel hromadného startu zazní přesně v 11.00.

VII. ročník Sayfyho Memorialu opět doprovází Koloshopfest s dětským i silničním závodem.

Více o průběhu závodu se dozvíte zde.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*