V durynském Erfurtu se prezentovalo Ústí i Teplice

  •  

Město Ústí nad Labem se prezentovalo ve spolupráci s městem Teplice v rámci jednotné expozice České centrály cestovního ruchu (CzechTourism) na tradičním veletrhu cestovního ruchu Reisen & Caravan 2017 v Erfurtu.

Oblíbený veletrh se konal na konci října a letos ho navštívilo více než 30 000 návštěvníků, kterým se prezentovalo více než 270 vystavovatelů. Největší zájem na ústeckém stánku projevili návštěvníci o cyklostezky, mapy, obecné tipy na výlety a možnosti ubytování. Řada z nich se informovala také o možnostech realizace organizovaných zájezdů.

Nespornou výhodou Ústecka je jeho poloha, která je německými turisty vnímána velmi pozitivně: „Plánujeme cestu do Drážďan a Ústí je blízko, tak tam se podíváme taky“, uvedla návštěvnice, která plánovala dovolenou v Drážďanech a okolí.

Ve veletržních halách se kromě měst, regionů a zemí prezentovaly také cestovní agentury a kanceláře a dopravní agentury. Nechyběly ani karavany, přívěsy a outdoorové doplňky, což je mezi Němci velmi oblíbeným způsobem cestování a trávení dovolené.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*