Tým Recyklojízda projede Teplicemi

ilustr. obr.

Teplice se stanou dvacátou zastávkou týmu Recyklojízda, který v červnu projede Českou republiku od východu na západ, aby podpořil třídění a recyklaci baterií. A jak jinak než na kolech na baterky. Tříčlenný tým si dal za cíl na elektrokolech zdolat přes 800 kilometrů. Na cestě má 25 zastávek v českých a moravských městech.

„Na setkání s Recyklojízdou v Teplicích se lidé mohou těšit ve středu 19. června od 8:30 do 9:00 hodin na náměstí Svobody. Pokud jste sportovně zdatní, můžete s týmem Recyklojízdy zdolat další úsek jejich trasy. V tom případě přijďte na setkání s vlastním kolem,“ zve Radka Senftová z teplického magistrátu.

Použité baterie přineste do 18. června a zapojte se do projektu. Zelené tubusy na použité baterie jsou umístěny ve vstupních prostorách Magistrátu města Teplic na náměstí Svobody a na Mírovém náměstí.

V Česku je přes 20 tisíc sběrných míst, kde můžete odevzdat použité baterie. Jako jsou červené venkovní kontejnery, obchody, úřady, školy nebo firmy. Vyhledat je můžete na mapa.ecobat.cz.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*