Třešňák dostal výjimku a může postavit Šanovskou věž

  •  

Krajský úřad potvrdil výjimku, kterou vydal teplický stavební odbor. Díky ní může podnikatel Jaroslav Třešňák v centru Teplic postavit kontroverzní Šanovskou věž.

Obyvatelům Šanova vadí hlavně narušení rázu poslední hezké části města. Výšková budova tu podle nich nemá co dělat.  „Nelíbí se mi to, nevím, co bych na to měla více říct, v lázeňském centru města něco takového nemá co dělat,“ říká Tepličanka Barbora Illuminati. Povolení měl developer jen na sedmipatrový dům, potřeboval tak novou výjimku.

„Každá architektonická studie vyvolává emoce a někdy mi přijde, že jde více právě o ně, než o studii či záměr. Nejsem architekt a věci soudím podle sebe, ale chápu, že se někomu takzvaná Šanovská věž nelíbí,“ říká náměstek teplického primátora Hynek Hanza. Součástí areálu má být i koupaliště. V budově se plánují luxusní byty. Apartmány tu podle podnikatele budou mít i cizinci.

 

 

 

 


  •  

7 komentářů on Třešňák dostal výjimku a může postavit Šanovskou věž

  1. Koupálko bude hlavně pro ty co tam budou bydlet a pro ostatní určitě napálí cenu…na plánku to moc velké koupaliště nebude.To jen aby nám zacpali pusu.Nevím proč nechal zbourat městské lázně.Ted je tam akorát bordel a při tom tak krásná parcela

  2. Kdo nám dobře „namaže“ ten si může postavit!!!!!! Podle tohoto hesla se nyní řídí na Krajském úřadě a v Kuberovo „kabinetu“. Názory normálních lidí nikoho nezajímají…A pro koho to monstrum bude? Pro Zk..vený araby a pro zbohatlíky který nikdy nic dobrýho pro Teplice neudělali. Přál bych panu Kuberovy aby mu příště pan Třešňák postavil něco podobnýho před barákem.

  3. počkej až tam muslimové postaví věž a několik hlavní a bude ti štěkat olovo nad hlavou jsem zvědav jak budeš přepravovat bydlící vždyť to bude jako rozhledna na odstřel a aby ses nedivil až to bude hořet hihi!

  4. Třešňáku ty jsi zrovna přitahoval průsery jako JARDA KUBERA dneska ani kozel nezabečí ale za mlada co jste dělali oj oj ojjjjjjjjjj nechtějte abych psal dále jo jo každý má co chce!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. vždyť to bude takový brouzdaliště jaké koupaliště to se tam nevejde to je pouze blbnutí mozků koupaliště pro Teplice by byla dneska i malá zámecká to je jenom výmluva Třešňáka aby zblbnul lidi to bude takový čůrací bazének u vozovky kde se hodně práší lidi z hospod tam zvrací to budou mít pošušňáníčko návštěvníci brouzdaliště kde věřím že bude i nas..no ou ou je to tak.

  6. Třešňáku zapomnel jsi ještě dodělat zimní stadion tam to není vše zbourané odvezený to není to budeš jezdit s kolečkem??????

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*