Toalety z Teplic míří až k protinožcům

  •  

V teplické keramičce společnosti Ideal Standard připravují speciální sérii toalet, která zamíří až do Austrálie. Na nejmenší kontinent světa poputuje plný kontejner speciálních keramických toalet pro bytový komplex.

„Výrobu toalet jsme dokončili před několika týdny. V současné době se připravují dokumenty pro odeslání zásilky přímo k zákazníkovi do Austrálie. Jde o celý kontejner našich výrobků, které jsou určeny pro bytový komplex v Austrálii,“ vysvětlil ředitel závodu Pavel Šlambora.

Pro teplický závod to není první export do Austrálie. První takovou zakázku získala keramička vloni. „Abychom mohli naše výrobky prodávat na australský trh, musela kompletně naše výroba projít speciální certifikací AS, abychom mohli použít místní značku Watermark,“ řekl Pavel Šlambora.

Pro keramičku jsou exporty na zahraniční trhy důležitou součástí výrobní strategie. Své výrobky vyváží do celého světa. Jde především o Německo, Francii, Anglii nebo Švýcarsko. Vybavení z Ideal Standard má například i nejvyšší mrakodrap v Londýně.

Ideal Standard Teplice je výrobce sanitární keramiky s více než 130 let dlouhou historií. V meziválečném období se tato továrna proslavila pod značkou Ditmar-Urbach. Zaměstnává 600 lidí.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*