TIP: Ústecká RunTour podpoří Nadaci Leontinka

  •  

Sedmý ročník běžeckého seriálu Česká Pojišťovna RunTour se uskuteční v sobotu 26. května na Střekově. Kapacita závodu je 1500 účastníků, délka tratí pro dospělé je 5 a 10 kilometrů. Kromě těchto distancí jsou pro děti připraveny závody o délce 500 a 1000 metrů. Ambasadorem závodu je ústecká boxerská legenda Lukáš Konečný.

„Zvolená obtížnost tras odpovídá podmínkám nejen profesionálních běžců, ale i těch, kteří s běháním začínají, a je to jejich první závodní zkušenost. Trať je z velké části rovinatá, takže předpokládáme, že si běžci vylepší osobáky a užijí si krásnou trasu podél Labe,“ dodává s úsměvem Nikola Mráčková z organizačního týmu Česká Pojišťovna RunTour.

Start, cíl i kvalitní zázemí bude pro běžce připraveno na travnaté ploše přímo před soudem. Trasa vede přes most Dr. Edvarda Beneše, podél Labe až k hradu Střekov. Starty dětských běhů jsou naplánovány od 10:00 hodin dopoledne, Nova Run 5 km startuje v 12:00 a na nejdelší 10 kilometrovou distanci na Česká pojišťovna Run se běžci vydají úderem 13:00. Registrace je možná na www.run-tour.cz.

Z každého startovného putuje 50 Kč na konto Nadace Leontinka, která se zabývá pomocí dětem a studentům se zrakovým postižením. Pomáhá tedy každý běžec.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*