TIP: Kam letos na Pálení čarodějnic

ilustr. foto
  •  

Už v sobotu 27. dubna od 16:00 se budou pálit čarodějnice na Doubravce. Na příchozí čekají soutěže o ceny a nejlepší masku, diskotéka, čarodějnická stezka, strašidelné sklepení, promítání pohádky, opékaní vlastních buřtů a mnoho dalšího. Vstupné je 50 korun. S dopravou na Doubravku pomůže i turistický vláček Humboldt, který má odjezd v 15:00 od Galerie a v 15:45 z točny MHD Šanov.

V areálu stáje u Kaštánka v Proboštově se bude konat pálení 30. dubna od 16:00. Pro děti bude připravena čarodějnická stezka, soutěže, jízdy na koních nebo dětská diskotéka. Pro dospělé je připravena afterparty. Pro všechny stánkový prodej a opékání buřtů. Masky a kostýmy v čarodějnickém stylu jsou vítány.

Guláš pro dospělé, limonáda a buřty pro děti a to vše zdarma – to je Pálení čarodějnic v Košťanech na hřišti TJ sokol. Akce začne 30. dubna v 16:30 průvodem od základní školy.

Čarodějnice budou pálit i v Háji. V úterý 30. dubna od 16:00 vše odstartuje v parku, ulice Ke Knížáku. Na všechny čeká bohatý doprovodný program, občerstvení a stavění Máje. Buřty s sebou.

V úterý 30. dubna upálí čarodějnice od 17:00 i v Dubí. Ve sportovním areálu v Dubí 2 (Rudolfka) se můžete těšit na koncerty kapel Mrakoplaš s Mírou Ošancem a Ferit. Ale také na hrátky s Divadlem V Pytli Petra Stolaře.

V úterý 30. dubna bude od 15:30 probíhat Pálení čarodějnic na zahradě DDM v Duchcově. Připraveny jsou soutěže, hry a buřtíky, které si můžete donesené upéct nebo i koupit na místě.

Pozadu nezůstane ani Krupka. Na Městský stadion jsou zvány všechny čarodějnice, ale  i čarodějové. V úterý 30. dubna se tu koná Krupský slet čarodějnic. Na programu je diskotéka, soutěže, opékání buřtů, pouťové atrakce. Vstup je zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*