Teplickým fotbalistům začala zimní příprava

  •  

V pondělí 6. ledna odstartoval tým žlutomodrých v domácích podmínkách zimní přípravu. Dopoledne vždy zamíří na umělou trávu v areálu Stínadel, v úterý a ve čtvrtek odpoledne do haly a ve středu odpoledne do posilovny. V sobotu je čeká první přípravné utkání, od 11:00 na umělé trávě na Stínadlech proti Ústí nad Labem.

Kádr v tuto chvíli zůstává téměř totožný s tím, jaký končil podzimní část soutěže. „O posilách v tuto chvíli jednáme. Jsme blízko jednoho příchodu. Pokud se vše podaří, tak by se k nám měl hráč připojit v nejbližších dnech,“ řekl sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Do tréninku se zapojil i Jakub Hora, který se vrací ze Slavie. „Hora je však blízko k odchodu do jedné ze soutěží, které se hrají systémem jaro – podzim a regule tak umožňují jeho přestup,“ říká ještě Vachoušek a dodává: „V tuto chvíli probíhají jednání a uvidíme, zda dospějí do zdárného konce.“

Do Teplic dorazí na testy australský brankář se zkušenostmi z anglického West Bromwich Albion Jasmin Keranović, který se bude s týmem připravovat do odletu na soustředění. Před ním se rozhodne o jeho angažování.

Známé jsou i první odchody z teplického týmu. Martin Jindráček dostal povolení připravovat se s týmem Příbrami a oba kluby nyní jednají o jeho přestupu. Karel Hasil zamířil na testy do druholigového Sokolova. S „B“ týmem se ode dneška budou připravovat Manel Royo, který si hledá angažmá, a Michal Jeřábek, kterému v létě končí jeho smlouva.

„V tuto chvíli probíhají jednání a řešíme, co bude nejlepší pro klub. Je možné, že Michal odejde již nyní v zimě,“ konstatuje závěrem Štěpán Vachoušek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*