Teplické fotbalistky po podzimu vévodí tabulce

  •  

Teplické ženy po odehrání podzimní části České fotbalové ligy žen vévodí tabulce a jsou na nejlepší cestě za postupem do druhé nejvyšší soutěže. Ve svém posledním utkání zvítězily žlutomodré gepardice na půdě Tělovýchovné jednoty Mokré 9:1.

Svěřenkyně dvojice Delinčák, Borosch tak na podzim nepoznaly hořkost porážky, dokázaly v devíti podzimních zápasech sedmkrát zvítězit a pouze dvakrát remizovat. I tak však mají na čele jen dvoubodový náskok, když druhá Chyše má na kontě 21 bodů, zatímco teplické ženy 23 bodů. Další týmy v tabulce už mají velký odstup.

V individuálních statistikách pak je s přehledem na čele střelecké tabulky Michaela Němcová, která dokázala v devíti utkáních nastřílet úžasných osmnáct branek a vede v tabulce střelkyň s velkým náskokem.

Velmi dobře si během podzimu vedly také hráčky B týmu, které jsou po podzimu na druhém místě divize A za vedoucím Pavlíkovem se ztrátou pěti bodů. Starší a mladší žákyně čekají ještě dvě kola v nejvyšší žákovské soutěži. Už v neděli vyzvou na domácí půdě pražskou Slavii.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*