Teplická sklárna AGC patří mezi špičku zaměstnavatelů v kraji

  •  

Teplická sklárna AGC Flat Glass Czech se i letos zařadila mezi nejlepší zaměstnavatele v Ústeckém kraji. Výrobce plochého skla se v 15. ročníku ankety Sodexo Zaměstnavatel roku Ústeckého kraje umístil na 2. místě. Tepličtí skláři ovládli předchozích 14 ročníků této soutěže, především díky propracovanému systému péče o zaměstnance a podpoře regionu.

Pořadí v anketě se určuje na základě speciální metodiky Saratoga poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers. Jde o velmi komplexní hodnocení firem podle světových standardů. Výsledky pravidelně vyhlašuje Klub Zaměstnavatelů. Před AGC Flat Glass Czech se letos umístila pouze společnost Unipetrol RPA ze Záluží.

„Situace na trhu práce je složitá. I proto většina firem v regionu stále více prostředků a úsilí investuje do udržení svých zaměstnanců a získání nových, kvalitních lidí. I přesto se AGC daří udržet ve špičce zaměstnavatelů v kraji. Daří se nám tak v péči o zaměstnance dlouhodobě držet laťku velmi vysoko a to i v době, kdy se firmy o zaměstnance skutečně přetahují. Jsem rád, že toto potvrdila i anketa Zaměstnavatel roku, která při vyhodnocování pracuje s tvrdými daty od jednotlivých firem,“ říká Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech.

V předchozích 16 ročnících soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku Ústeckého kraje obsadila společnost AGC Flat Glass Czech 14 krát první a dvakrát druhé místo. V celostátní soutěži pak firma získala čtyřikrát první místo a v anketě Sodexo Zaměstnavatel desetiletí druhé místo.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*