Teplická nemocnice dostala akreditaci

  •  

Nemocnice Teplice se nově pyšní titulem akreditované zdravotnické zařízení. „Teplická nemocnice je pátou nemocnicí s prestižním certifikátem. Doplnila tím naše nemocnice v Děčíně, Ústí nad Labem, Mostě a Chomutově. Podařilo se jí podmínky akreditace splnit a do roku 2022 akreditaci získat,“ řekl Jiří Novák, předseda představenstva Krajské zdravotní.

Certifikát o udělení akreditace na základě splnění akreditačních standardů Spojené akreditační komise nemocnice získala v polovině září. Akreditování zdravotnických zařízení je vzkazem pro veřejnost, že v nemocnicích může očekávat velmi dobrou úroveň služeb. Akreditace má platnost tři roky.

„Jsem rád, že naše nemocnice splnila akreditační standardy a zařadila se mezi akreditovaná pracoviště Krajské zdravotní. Vynaložíme veškeré úsilí, abychom si akreditaci nadále udrželi a dobře obstáli při dalším akreditačním šetření,“ dodal ředitel teplické nemocnice Tomáš Hrubý.


  •  

1 komentář u Teplická nemocnice dostala akreditaci

  1. Když člověk vidí úroveň velké části teplické nemocnice, je fakt na pováženou, že dostala akreditaci. Myslím, že tímto akreditace úplně ztrácí jakoukoliv váhu. Je to smutné, ale asi to dávají každému, kdo si zaplatí :-(.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*