Teplice chtějí být do poloviny tabulky

  •  

Vedení FK Teplice chce po týmu vedeném Danielem Šmejkalem, aby se v příští sezoně umístil v první polovině tabulky nejvyšší fotbalové soutěže. Zároveň by bylo rádo, aby mužstvo hrálo útočnější a hráčsky atraktivní fotbal.

Podle předsedy představenstva Pavla Šedlbauera minulá sezona nedopadla dobře. Proto má tým nového trenéra a odešel i sportovní ředitel. „Před novou sezonou máme jistotu finanční stability,“ uvedl Šedlbauer. Kromě umístění v lize je prý druhým, dlouhodobějším úkolem, účast v pohárových soutěžích.

Do Teplic přicházejí dva noví hráči – Marek Červenka a Robert Hrubý. O dalších dvou posilách klub ještě jedná, ale drahé a hotové hráče kupovat nebude. „Mužstvo bylo po dovolené odpočaté a nálada je v něm dobrá,“ tvrdí trenér Šmejkal.

Hodlá hráčům ordinovat útočný styl hry, ale podle něho to neznamená, nebránit. „V některých okamžicích je nutné mít dobrou obranu. Soustředit se proto budeme na vše,“ uvedl. První zápas hrají Teplice s Duklou 28. července.

Doma se poprvé 6. srpna utkají se Spartou. Na domácí diváky poprvé čeká vstup turnikety. Těšit se mohou na novou světelnou tabuli. Teplický stadion přes léto dostal i nový trávník.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*