Štve vás MHD? Tak napište, co se má zlepšit

  •  

Jezdíte po lázeňském městě hromadnou dopravou a máte nějaké připomínky či podněty? Tak je pošlete do 20. května prostřednictvím formuláře, který najdete na webu města. „Věřím, že možnost spolupodílet se na vytváření nového linkového vedení občané ocení a pomůžou nám tak zaslanými podněty připravit takovou koncepci, která bude v maximální možné míře kopírovat dopravní potřeby ve městě,“ sdělil náměstek primátora s působností MHD Tomáš Hadviga.

Posílejte veškeré návrhy na zlepšení, jako jsou například frekvence spojů, trasování linek či kvalita služeb. „Připomínky budou zanalyzovány a případně začleněny do nové koncepce MHD. Získaná data pomůžou také při vytváření nových jízdních řádů, které začneme připravovat po skončení přijímání těchto podnětů,“ dodal Hadviga.


  •  

1 komentář z Štve vás MHD? Tak napište, co se má zlepšit

    • Obnovit linku 102 z Probostova Maršovskou a kolem Kauflandu,je tam plno starších lidí kteří potřebují k lékaři a do Kauflandu

  1. Spoje nenavazují na autobusy.Nestíhame ranní spoj 103 do práce.Bylo by dobré spoj posunout o aspoň 5 minut dopředu.Jde o spoje po páté hodině ranní.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*