Sportovní seriál Milada Tour odstartuje v březnu

  •  

Nový ročník sportovního seriálu zahájí Winter Milada Run. Oblíbený zimní běh se uskuteční u jezera Milada v neděli 7. března.

Vzhledem k probíhajícím vládním nařízení se dočkají návštěvníci netradičního formátu závodu, který proběhne formou startů v několika vlnách. Závod tak bude možné uspořádat i za přísných hygienických podmínek a opatření. I z těchto důvodů byla omezena kapacita na 400 běžců.

V květnu pokračuje seriál 14. ročníkem Cyklozávodu Milada, v červnu pak čeká sportovce již 5. ročník běžecké akce Milada Run. U obou těchto akcí se předpokládá již klasický formát s hromadnými starty.

Všechny závody se konají v unikátním přírodním prostředí jezera Milada. Hlavní trasy přivedou závodníky nejen do bezprostřední blízkosti vodní hladiny, ale také do míst, odkud je možné si užít pohled na Miladu v celé své kráse.

Celý seriál bude mít i v letošním roce velký charitativní přesah

Milada Tour každoročně přispívá vybranému handicapovanému sportovci i institucím finančním příspěvkem. V loňském roce bylo předáno infekčnímu oddělení ústecké nemocnice, pečovatelské službě v Ústí nad Labem a handicapovanému sportovci Liboru Turkovi přes 200 000 Kč. Letos mohou navíc účastníci pomáhat zvolením dobrovolného příspěvku přímo v registraci.

 

Termíny závodů seriálu Milada Tour 2021

  • 4. ročník WINTER Milada Run, 7. 3. 2021
  • 14. ročník Cyklozávod Milada, 8. 5. 2021
  • 5. ročník Milada Run, 5. 6. 2021

 

Nenechte si ujít místo na startu, zaregistrujte se na webu Milada Tour a užijte si začátek sportovní sezony aktivně a pohybem.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*