Sluneční hodiny v Teplicích

  •  

Spolek  Zvonkohra z.s. SEN SEN Teplice zpracoval, organizuje a ve spolupráci s  Gymnáziem, Botanickou zahradou a Regionální knihovnou realizuje projekt  Sluneční hodiny v Teplicích.

Je určen všem občanům města, kteří se rádi setkávají , chtějí se poučit, pobavit a zajímavě prožít  čas. Věříme, že najdeme společnou řeč tepličanů v širokém věkovém spektru. Hledáme , navštívíme a fotografujeme sluneční hodiny na Teplicku, také mimořádná  a krásná místa v našem městě. Sejdeme se v několika zajímavých prostorách s hudbou  a vyprávěním o slunečních hodinách v historii i současnosti v našem městě, naší vlasti  a také ve světě.

Budeme fotografovat a snímky ukládat. Budeme sdílet na schůzkách a také sociálních sítích svůj zájem, názory a fotografie, které z procházek městem a ze společných setkání vzniknou.  Na podzim uspořádáme výstavu těchto fotografií   našeho města, slunečních hodin i jejich milovníků jako další část projektu o našem městě Teplice.

24. 4. 2018 úterý 15 hod. Beuronská kaple, historie a současná obnova
Přednáší  průvodce + promítání. Projekt Sluneční hodiny v Teplicích odstartuje Zvonkohra z.s. SEN SEN Teplice.  Přednese Ing Voctářová.  Hudební program studentů , návštěva dvora GT a prohlídka slunečních hodin

6. 5.2018  neděle  14,30  Botanická zahrada Teplice  Zahradní slavnost.
Sluneční hodiny v Teplicích  ukáže všem  Zvonkohra a jarní slunečnou náladu prozáří
Clarinet society pod vedením Petra Kašpara.

15. 6. 2018  pátek 15,30 hod. Regionální  knihovna  – Seumeho kaple
Krásná místa setkávání v našem městě, společné povídání, video a fotografie
slunečních hodin.  Krásnou a svěží hudbu nám přináší Igor Barboi trio.

Srdečně Vás zveme, přijďte a prožijte s námi ty jarní dny.

Helena Voctářová, Zvonkohra z.s. SEN SEN Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*