Senioři mají novou relaxační zahradu

  •  

Senior klub v teplické Českobratrské ulici otevřel novou relaxační zahradu. Je to místo setkávání se, kde je možné trávit čas aktivně sportováním, posedět s přáteli při grilování, ale také se zde mohou konat kulturní akce až pro 150 lidí.

Slavnostního zahájení se zúčastnila i Věra Říha zastupitelka teplického magistrátu, která je současně vedoucí skupiny seniorů komunitního plánování, spolu s Jiřím Štáblem a Vladimírem Juhaszem.

„Je naší povinností nezapomínat na naše starší spoluobčany a vytvářet pro ně příležitosti a prostor pro setkávání, zkvalitnění jejich života,“ řekl Jiří Štábl.

„Jsme velice rádi, že jsme se mohli zúčastnit včerejšího slavnostního otevření této relaxační zahrady. Děkujeme panu Holubovi, který věnuje svoji energii a čas domu s pečovatelskou službou, u kterého se zahrada nachází. Ve vřelé atmosféře a za účasti desítek účastníků akce, jsme diskutovali potřebné zapojení města při komunikaci a pomoci seniorům. Rádi bychom podpořili společné akce, setkávání a usnadnění života seniorů v našem městě,“ dodala Věra Říha.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*