Salesiánské středisko slaví 25 let

  •  

Už tomu bude 25 let, co tepličtí salesiáni otevřeli středisko pro děti a mládež v teplické části Prosetice. K příležitosti výročí zřízení střediska vás zvou v pondělí 26. února od 14:00 hodin na Den otevřených dveří v ulici Rovná 277.

Zaměstnanci střediska pro tento speciální den připravili velmi atraktivní program. Děti a mladí se můžou těšit na ukázky nejzajímavějších kroužků, jako je například Programování, Experimenty a Tanec. Do aktivit se můžou zapojit spolu s dětmi i rodiče či učitelé, nachystáno bude několik stanovišť, které návštěvníky provedou všemi učebnami střediska a přiblíží jim, jak takový běžný den ve středisku vypadá. Pro dospělé bude připravena i malá “kavárna”, kde se můžou setkat s vedoucími a u dobré kávy či čaje si otevřeně popovídat.

„Středisko se za těch 25 let změnilo, a spolu s ním i činnosti, které v něm nabízíme. To hlavní ovšem zůstává i po všech těch letech stejné – náš zájem o děti, mládež a rodiny. Někteří lidé z Teplic do střediska docházeli v dětství, a my bychom se s nimi rádi setkali, popovídali si o tom, jak se jim dnes daří a zavzpomínali na to, jaké to před těmi 25 lety ve středisku bylo” dodává Pavlína Mašková. Na Den otevřených dveří jsou srdečně zváni všichni – děti, mládež, rodiny, učitelé, bývalí klienti i rodiny klientů stávajících.

Pavlína Mašková, Salesiánské středisko


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*