Registruj se na Milada Run

  •  

Registrace na oblíbený běžecký závod Milada Run jsou v plném proudu, nenechte si utéct své místo na startu.

Závod se zázemím na hlavní pláži se znovu koná v unikátním přírodním prostředí rekultivovaného jezera Milada. Fantastické výhledy na České středohoří a Krušné hory umocňuje lesknoucí se hladina křišťálově čisté vody.

Závodní den odstartují závody dětí, pokračuje novým rodinným během rodičů s dětmi a vrcholem budou tři hlavní závody na 1/2 maratonské trase, populární desítce a pohodové pětce.

Po loňské úspěšné premiéře, kdy Miladu navštívilo téměř 700 běžců, čeká běžce první červnovou neděli opět spoustu novinek.

Vítanou změnou bude nový povrch významné části tras, který prošel rekonstrukcí a stal se pro běžce více pohodlným.

Organizátoři připravují také výrazně rozšířený doprovodný program. Opět nebude chybět oblíbený skákací hrad, občerstvení od Globusu, bike trial show Martina Šimůnka, veslařské trenažery apod. Novinkou bude program na podiu, dětská zóna, autogramiáda, předváděcí jízdy, diagnostika složení těla, tombola a mnoho dalších aktivit pro všechny návštěvníky.

Závodníci se mohou těšit také na rozšířený závodní servis, větší prostory registrace, občerstvení na trase i v cíli, masáže, šatny, úschovnu oblečení a nově i úschovnu kol.

Samozřejmostí jsou medaile pro všechny běžce a už tak typické velmi hodnotné ceny a trofeje pro vítěze. Ti nejlepší získají originální ručně vyráběné skleněné trofeje přímo od sklářů z Nového Boru. Vrcholem dne bude vyhlášení celkových vítězů seriálu Milada Tour.

„Chceme, aby si závod užili nejen běžci, ale i jejich doprovod a všichni návštěvníci. Milada Run je akce pro všechny, proto se snažíme zaměřit jak na závodní servis, tak na doprovodné aktivity. Zároveň chceme udržet závod v rodinné a pohodové atmosféře, která k našemu závodu patří,“ říká hlavní organizátor běhu Michal Neustupa.

Registrace do všech závodů probíhají na webových stránkách www.miladatour.cz. Kapacita závodů je omezena.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*