Psí den slibuje odpoledne plný dobrot i zábavy

  •  

Agility hřiště v Trnovanech už podruhé přivítá akci Psí den. Milovníci psů z Teplic a okolí si užijí zábavné odpoledne spolu se svými mazlíčky. „Program je znovu zaměřen na vhodné aktivity se psy. Všichni pejsci mohou ochutnat dobroty ze psí restaurace nebo vyhrát atraktivní ceny,“ říká za pořadatele Kateřina Kašparová. Akce má ale také podpořit místní útulky.

Přípravy na druhý ročník akce Psí den jsou v plném proudu. Chystáte oproti loňsku nějaké novinky?

Denně vylepšujeme program a jednáme s partnery, i s novými. Takže už teď můžu prozradit úžasnou novinkou, a sice ochutnávku pro všechny zdarma v Pestauraci – kde se menu pro pejsky podává na stříbrných podnosech a je to vždy velký zážitek pro pejsky i jejich majitele. Hlavní partner SuperZOO, každému pejskovi na uvítanou věnuje dáreček + další skvělé ceny budou čekat na vítěze zábavných soutěží a v útulkové tombole.

Je akce znovu spojena i s nějakou dobročinností, například podporou útulků?

Samozřejmě, celou akci opět chystáme jako důsledně charitativní – přímo na místě budou mít své stánky útulky, kterým můžou sami návštěvníci donést materiální pomoc a předat jim ji. A opět jim, stejně jako loni, na závěr akce rozdělíme všechny peníze, které vybereme v rámci útulkové tomboly. Lístek bude stát jen 50 korun, a každý bude výherní a hlavně – výhry opět okamžité. Tedy žádné čekání na zdlouhavé losování – koupíte si lístek, a hned obdržíte vyhranou cenu. A ty budu i díky partnerům opravdu hodnotné. Vše o akci najdete na www.psi-den.cz (záložka Teplice).

Kdy a kde se milovníci psů potkají?

Letošní Psí den Teplice se koná přímo na Mezinárodní den psů, takže určitě ho všichni přijďte se svým chlupáčem oslavit právě k nám. Na všechny se moc těšíme v sobotu 26. srpna od 14:00 hodin na Agility hřišti v Trnovanech, vstup samozřejmě zcela zdarma – díky laskavé podpoře města Teplice, osobní záštitě pana senátora Hynka Hanzy a dalším partnerům.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*