Proběhněte se a udělejte dobrý skutek

Foto: FK Teplice
  •  

Ve středu 25. května od 8:00 do 18:00 hodin se koná v AGC Aréně další ročník akce Run and Help. Každý rok se do tohoto charitativního běhu zapojují tisíce nadšenců, jimž není lhostejný osud druhých. Run and Help slavnostně zahájí legenda a dlouholetý kapitán FK Teplice Admir Ljevakovič, který je i jedním z ambasadorů Konta Bariéry.

„Nikdo nezávodí, časy se neměří, vítězové jsou všichni. Letos navíc podpoří Nadační fond FK Teplice ještě vybranou částku pro Jáchymka svým finančním darem, jehož výše se bude odvíjet od počtu naběhaných kilometrů v rámci Run and Help,“ přiblížil předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice Martin Kovařík.

Přidejte se i vy a svoji účastí či drobným finančním obnosem například zakoupením červených nosů, které jsou symbolem Konta Bariéry za 50 Kč nebo přispěním do kasičky na stadionu a pomozte čtyřletému Jáchymkovi z Proboštova, kterého čeká náročná operace obou nohou a opětná snaha se dostat na vlastní nožky.

Kromě běhání pro dobrou věc je pro veřejnost v tento den připravena i prohlídku stadionu FK Teplice, včetně veškerého zázemí, šaten týmu či síně slávy. Chybět nebudou i některé házenkářky DHK Most či hokejisté HC Verva Litvínov, kteří též podpoří Run and Help svoji aktivní účastí.

Jáchymkovi, kterého čekají po operaci nožiček intenzivní rehabilitace, můžete pomoci i prostřednictvím transparentního účtu NF FK Teplice 293310060/0300 (do poznámky uvádějte „Pomoc Jáchymkovi“).


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*