Připomeneme si 50 let Stínadel

Foto: FK Teplice
  •  

Už brzy je tu velké výročí, teplická Stínadla totiž budou slavit půlstoletí od svého otevření. První zápas se na zbrusu novém fotbalovém stánku hrál 9. května 1973 proti Slavii Sofia. U příležitosti tohoto významného výročí se chystají prohlídky stadionu, které proběhnou na státní svátek 8. května a také přesně v den výročí 9. května. Na 9. května je navíc připravena speciální prohlídka pod vedením klubové legendy Pavla Verbíře, který fanoušky provede zákulisím Stínadel.

Ve spolupráci s Visit Teplice navíc budou moci majitelé vstupenek na prohlídku přijet ke stadionu vláčkem Humboldt, ve kterém již během cesty proběhne krátká historická přednáška o předchůdcích stínadelského stadionu, tedy o hřišti Bramsch, kde nastupoval Teplitzer FK a také mládežnické týmy FK Teplice, a stadionu U Drožďárny, kde měl teplický klub svůj domov až do stěhování na nový stadion.

Trasa prohlídky samotných Stínadel začne ve foyer teplického stadionu, navštíví hostující i domácí kabinu, šatnu rozhodčích nebo Síň slávy. Přes tiskové středisko a posilovnu se pak fanoušci dostanou až k samotnému trávníku, kde se odehrávají ligové bitvy. Celá prohlídka skončí ve VIP prostorech stadionu, kde je mimo zápasy kavárna Bobo Café a příjemný program je tak možné zakončit šálkem dobré italské kávy.

Prohlídky proběhnou 8. května od 14:15 a od 15:15, 9. května pak od 16:15 a speciální prohlídka s Pavlem Verbířem od 17:15. Odjezd vláčku Humboldt z náměstí Svobody bude vždy 15 minut před začátkem prohlídky. Kapacita jedné prohlídkové skupiny je 25 osob.

Cena běžné prohlídky je 100 korun, cena prohlídky s legendou klubu Pavlem Verbířem je 200 korun, součástí vstupenky je také malý dárek s teplickou tématikou. Nakupovat vstupenky na prohlídky můžete přes klubový web.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*