Přijďte na autogramiádu teplické autorky Veroniky Černucké!

  •  

Chcete se zúčastnit autogramiády Veroniky Černucké? Akce se uskuteční 25. března od 15:00 do 18:00 hodin v knihkupectví Kanzelsberger na Benešově náměstí.

Veronika Černucká (1979) je teplická autorka detektivních povídek a románů. V brněnské Mobě jí vyšlo šest knih, první byla v roce 2011 Noc, kdy jsem měla zemřít. Následovaly: Tajemství sedmi ještěrek, Půlnoční rekviem, Právo na vraždu, Chuť na hřích. Černucká maturovala na teplickém gymnáziu a poté studovala na ústecké univerzitě. Pracovala jako novinářka a učitelka. Nyní je na mateřské dovolené. Je vdaná, manžel pracuje jako strážník v Oseku.

Poslední kniha Naše heslo Apokalypsa je klasická detektivka, hádanka ve stylu Agathy Christie:

Věc: Vražda. Heslo: Apokalypsa. Tak zněl anonym, kvůli kterému se Tara rozjela do severních Čech na zámek hraběte Tovačovského, aby s ujala svého druhého případu. Na zámku během maškarního bálu dochází k vraždě, která se zdá na první pohled nevysvětlitelná. Tara se poprvé ve své kariéře soukromého detektiva setkává se záhadou zamčeného pokoje. Jak mohl být dýkou pobodnut někdo, kdo byl sám v místnosti? O několik hodin později umírají další tři lidé a Tara má plné ruce práce.

 

 

 

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*