Překonejte 773 schodů na nejvyšší rozhlednu a pomáhejte

Foto: ČEZ, Ota Schnepp
  •  

Vyzkoušejte si, jaké to je, vyšlápnout si takzvaně po svých 773 schodů nejvyšší rozhledny v České republice a zaregistrujte se na jeden ze dvou termínů – 9. března či 6. dubna na www.cez.cz/ledvice. Výšlap se totiž uskuteční vždy jen jednou, a to pokaždé od 13:30 hodin. Kapacita účastníků je z bezpečnostních důvodů omezena na 20 osob.


Poprvé se po svých na rozhlednu vydaly 17. února teplické fotbalistky, které díky zapnuté aplikaci EPP-Pomáhej pohybem Nadace ČEZ, přispěly i na dobrou věc. Konkrétně své vysportované body věnovaly Chomutovskému dětskému nadačnímu fondu. „Dopoledne jsme se zúčastnily badmintonového turnaje v Ústí nad Labem na podporu naší spoluhráčky hráčky, která měla autonehodu. Po skončení jsme se rozjely ještě do Elektrárny Ledvice, kde jsme výšlapem na nejvyšší rozhlednu a zapnutím aplikace EPP – Pomáhej pohybem, podpořily další dobrou věc. Samozřejmě děvčata to měla i v rámci svého tréninku, byť tentokrát dobrovolného,“ uvedla Markéta Vlastníková, hlavní trenérka A-týmu žen FK Teplice.

Chomutovský dětský nadační fond od roku 2007 pomáhá dětskému oddělení chomutovské nemocnice. Letos fond připravuje nový projekt. Jde o nákup nového přístrojového vybavení, které bude sloužit k lepší diagnostice dětského pacienta a jeho potřeb. Prostřednictvím aplikace EPP – Pomáhej Pohybem by rád pro tento účel získal 100 000 korun. Teplické fotbalistky se mohou stát inspirací i pro další účastníky pěšího výstupu na rozhlednu. Ti jen musí mít u sebe mobilní telefon a v něm staženou aplikaci EPP-Pomáhej pohybem.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*