Policisté zabránili sebevrahovi ve skoku z mostu

  •  

Mladý muž si chtěl vzít život skokem z mostu v Bílině. Chtěl tak vyřešit zoufalou životní situaci. Na poslední chvíli mu v tom zabránili policisté z teplického oddělení hlídkové služby.

K události došlo v neděli večer, když policisté Zdeněk Čutík a Zdeněk Vacek projížděli po silnici I/13 u vlakového nádraží. Policisté si všimli, že na přemostění hlavní silnice, které slouží pro chodce, sedí na zábradlí muž s nohama nad silnicí. Hrozilo tak, že spadne z mostu mezi projíždějící auta.

„Muž zpočátku komunikoval a vysvětloval, že se ocitl v tak zoufalé životní situaci, že nevidí jiného východiska, než skončit. Policisté se ho snažili přesvědčit, že sebevražda není řešení, ale muž, který byl zjevně pod vlivem alkoholu, začal brečet a vykřikl, že se zabije,“ popisuje mluvčí teplické policie Daniel Vítek a dodává, že muže, který se rukama odstrčil od zábradlí, chytili policisté na poslední chvíli za ruce a zabránili mu ve skoku.

Sedmadvacetiletý muž, který tvrdil, že se stejně zabije, byl přivolanou zdravotnickou záchrannou službou převezen na psychiatrii.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*