Policisté obvinili prvního účastníka napadení v Dubí

  •  

Policie obvinila ženu, která na koupališti v Dubí po hádce napadla jinou ženu. Případem napadení ženy a mladého muže se tepličtí kriminalisté nadále zabývají.

„Vyšetřovatel teplické policie obvinil na základě provedeného šetření z přečinu výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci 26letou ženu z Teplic. Ta měla v úterý kolem 16:20 hodiny na městském koupališti v obci Dubí po předchozí slovní rozepři s mladou ženou kvůli chování dítěte v bazénku bezdůvodně na tuto ženu zaútočit. Nejdříve jí nadávala, pak ji opakovaně udeřila a tahala za vlasy. Napadené ženy se zastal mladý muž, který následně čelil útokům skupiny osob a ránu vyinkasoval i od obviněné. Žena je stíhána na svobodě a za tato jednání jí hrozí až tříletý trest odnětí svobody,“ popisuje policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policisté v současné době zjišťují míru zavinění dalších osob a zároveň žádají svědky incidentu na dubském koupališti, aby zavolali na linku 158. Policie uvítá i případná videa či fotografie.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*