Pivovarské slavnosti: Ústí se otřese v základech

  •  

Přípravy jednoho z největších hudebních festivalů v Ústí nad Labem, Pivovarských slavností, nabírají na obrátkách. Letos si podle Luboše Machoně z pořadatelské agentury Dream přijdou na své milovníci rocku, popu i folku.

Jak se rýsuje příprava Pivovarských slavností?

Přípravy započaly hned po ukončení loňských slavností, kdy jsme vytipovávali vystupující umělce. Od ledna jsme pak postupně na webových a facebookových stránkách odtajňovali interprety. Na apríla byl odhalen hlavní účin-kující – Tomáš Klus. Dalšími, kdo 9. června v letním kině v Ústí nad Labem vystoupí, jsou Peter Nagy a Indigo, Arakain, Kabát revival, Děda Mládek Illegal Band nebo Cirkus Problém. To však není vše, i letos je připravena II. Stage s kapelami z našeho regionu. Kompletní program je již na www.pivovarske.cz.

Od prosince si mohli zájemci zakoupit vstupenky za 100 Kč. Od února až do 20. dubna za zvýhodněnou cenu 200 Kč, a to formou online předprodeje na webu www.pivovarske.cz nebo přes všechny terminály Sazka. Od 20. dubna dojde ke zvýšení vstupného na standardní cenu 300 Kč, na místě pak za vstupenku zaplatíte 350 Kč. Ke každé vstupence je pak připraveno 0,5 l Březňáka zdarma.

Rekord v návštěvnosti slavností je od doby, kdy na nich byl poprvé Tomáš Klus, nepřekonaný. Podaří se to letos?

Věříme, že ano, že se Ústečané, a nejen oni, umějí bavit a že se Ústí zatřepe v základech.

Kolik piv se vypije?

V minulém roce se vypilo přes 80 hektolitrů piva, tak doufáme, že letošní rok přesáhneme magických 100 hektolitrů.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*