Pavel Šedlbauer zve k volbám

  •  

Vážení přátelé, občané teplického regionu,
rád bych vás osobně co nejsrdečněji, a možná by se hodilo  říci „co nejnaléhavěji“, pozval k účasti při nacházejících komunálních a senátních volbách u nás v teplickém regionu. Jak jistě víte, budeme volit již nyní v pátek 5. a v sobotu 6. října.

Volby do Senátu, ve kterých kandiduji jako nezávislý kandidát, jsou stejně důležité jako ty do Poslanecké sněmovny Parlamentu, neboť Senát je stále ještě fungující pojistkou demokracie v naší zemi. O to víc vnímám jeho důležitost v době, kdy se v České republice začínají prosazovat populistické a autoritářské tendence některých našich vrcholných politiků.

Jsem odhodlán reprezentovat a pracovat pro náš region tak, abych navázal na vše, co se mi v průběhu mé manažerské etapy života podařilo pro náš teplický region zajistit. Jsem připraven využít pro jeho další rozvoj všech mých životních a profesních zkušeností, mezinárodních i místních kontaktů.

Prosím vás, přijďte k volbám, volte demokratický vývoj pro náš region i celou Českou republiku. A pokud dostanu váš hlas právě já, určitě vás nezklamu a budu vám vždy nablízku a k dispozici coby váš senátor.

Moc si vaší případné podpory vážím.

Pavel Šedlbauer
Nezávislý kandidát na senátora ve volebním okrsku 32 – Teplice

 

Profil:
Ing. Pavel Šedlbauer
Úspěšný a mezinárodně uznávaný manažer. V průběhu své bohaté manažerské kariéry prosadil pro teplický region investice za 40 miliard Kč, zajistil 3 500 pracovních míst nejen pro zaměstnance sklárny, ale i navazujících firem v regionu. Vybudoval z teplické sklárny mezinárodně uznávanou součást koncernu AGC. Je průkopníkem myšlenky společenské odpovědnosti v regionu – podpora sportu, mládeže, hendikepovaných a potřebných. Bez jeho osobního zasazení by již v Teplicích nefungoval ligový fotbal. Je dlouholetým bojovníkem proti korupci a klientelismu v rámci fotbalového prostředí.

 

 

 

Zadavatel: TOP09/Zhotovitel: Media Concept


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*