Oranžové kolo v Teplicích zase pomůže

ilustr. foto
  •  

Tradiční akcí na zahájení lázeňské sezony v Teplicích je i charitativní Oranžové kolo Nadace ČEZ, která konání této kulturní akce ve městě podpořila 200tisícovým příspěvkem. Tentokrát budou návštěvníci věnovat své minutové šlapání na speciálních rotopedech neziskovým organizacím WHITE LIGHT I a Senior Teplice.

„Šlapání na nich bude v sobotu 26. května zahájeno v 9:30 a poslední zájemci na ně mohou usednout před 16:30 hodin. V 15:00 přitom proběhne „jízdní“ duel mezi 1. náměstkem primátora Hynkem Hanzou a Martinem Hájkem, vedoucím odboru péče o zařízení Elektrárny Ledvice. V 16:15 pak bude ještě následovat duel mezi zástupci obdarovaných organizací. Oba výše jmenovaní by měli následně předat symbolické šeky s vypsanými vyšlapanými částkami před zahájením koncertu Milana Peroutky a kapely Perutě na scéně u Ptačích schodů,“ upřesňuje Ota Schnepp, mluvčí Skupiny ČEZ pro severní a střední Čechy.

WHITE LIGHT I použije finanční prostředky získané díky návštěvníkům zahájení lázeňské sezony na provoz zařízení Kontaktního centra v Teplicích. Seniorům vyšlapaná částka na oranžovém kole poslouží k zajištění rekonstrukčních prací ve stacionáři Senior Teplice. Obě kola budou jako každý rok umístěna na kolonádě, a to z levé strany od OC Galerie.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*