Odstartoval předprodej vstupenek na zápas se Spartou

  •  

Na začátku dubna přijde na řadu asi nejočekávanější utkání na Stínadlech v rámci jarní části FORTUNA:LIGY, přijede sem totiž pražská Sparta a tyto zápasy vždy slibují napínavou podívanou. Po dlouhých covidových opatřeních navíc tentokrát nebude nijak omezena kapacita stadionu!

Předprodej vstupenek startuje právě nyní a probíhá přes internetový systém Enigoo, případně ve sběrnách Sazky, kde poběží od pátku 18. března. Předprodej probíhá na jižní a východní tribunu do sektorů 16 až 32, pro běžné hostující fanoušky do sektoru 38, pro hostující ultras pak do sektoru 39. Fanoušci v hostujících v dresech, šálách a dalších fanouškovských předmětech AC Sparta Praha nebudou vpušteni dle návštěvního řádu na domácí tribuny.

Majitelé permanentních vstupenek už si stejně jako v minulých zápasech nemusí zajišťovat místenky na utkání. Rezervovány pro majitele permanentních vstupenek jsou místa na hlavní tribuně, v sektoru 34 na východní tribuně a vrchní část sektoru 20 na jižní tribuně, kam se jednorázové vstupenky nebudou prodávat.

Cena vstupenky je v internetovém předprodeji do pátku 8. dubna do 23:59 110 Kč pro muže a 55 Kč pro ženy, v den utkání na internetu i na pokladnách stadionu pak 150 Kč pro muže a 75 Kč pro ženy. Děti do 150 cm mají v obou případech vstup zdarma, ale je potřeba pro ně mít volnou dětskou vstupenku buď z pokladny nebo z předprodeje.

FK Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*