Nominujte kandidáty na Cenu města Teplice

  •  

Až do konce srpna můžete posílat své návrhy na udělení první Ceny města Teplice. Cenu bude každoročně udílet zastupitelstvo. Ocenění bude udíleno za šíření dobrého jména města Teplice v několika oblastech.

Jde o oblasti: technické vědy, přírodní vědy, lékařské vědy a farmacie, společenské vědy, architektura a urbanismus, výtvarné umění a desigg, hudba, literární činnost, žurnalistika a publicistika, dramatické umění, výchova a vzdělávání, sport, mezinárodní spolupráce města, zásuhy o svobodu a demokracii, mimořádný přínos městu a in memoriam.

Kromě písemného ocenění obdrží vybraný kandidát umělecké dílo připomínající dlouholetého starostu a primátora města Jaroslava Kuberu. Slavnostní předávání se uskuteční každý rok v termínu, který bude připomínat výročí úmrtí Jaroslava Kubery 20. 1. 2020.

Návrhy lze předkládat buď osobně na podatelnách, poštou nebo elektronicky na adresu elektronické podatelny posta@teplice.cz nebo prostřednictvím datové schránky. Během měsíce září proběhne anketa veřejnosti na webových stránkách města. Historicky první Cenu města Teplice obdržel in memoriam akademický malíř Ilja Šavel, který odešel nečekaně na sklonku roku 2020.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*