Neurorehabilitační pobyt zpříjemnil Jáchymkovi život

Foto: NF FK Teplice
  •  

Dva týdny pětiletý Jáchymek z Proboštova intenzivně každý den rehabilitoval v Centru Hájek. Tento neurorehabilitační pobyt ve špičkovém zařízení, který stál téměř 90 tisíc korun, byl financován zejména z výtěžku Charitativního dne Na Stínadlech.

Ten se uskutečnil v AGC Aréně a zúčastnilo se ho celkem 1527 běžců, kteří naběhali 13 609 koleček, což dohromady dělalo neuvěřitelných 4 912 849 naběhaných metrů. Spolu s FK Teplice podpořily Charitativní den Na Stínadlech i partnerské kluby BK Armex Děčín, HC VERVA Litvínov a DHK Baník Most.

„V Centru Hájek je vytvořeno skvělé zázemí a Jáchymkovi tyto neurorehabilitace opravdu velmi pomáhají. Díky zdejším skvělým zaměstnancům jsou pro něj všechna připravená cvičení nejen dřinou, ale i zábavou. Jáchymovi se zde intenzivně věnují každý den více než pět hodin,“ přiblížila maminka Marie a doplnila, že kromě dvou hodin therasuit terapie, která probíhá se dvěma fyzioterapeuty, nechybí ani speciální pedagogika, ergoterapie, synergická reflexní terapie, masáže, vodoléčba, fyzikální terapie, oxygeno terapie, Vibramoov či motomed.

Nadační fond FK Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*