Návštěvníci Lázeňské mákli na Oranžovém handbiku

  •  

Ani letos nechybělo na Slavnostním zahájení lázeňské sezony v Teplicích Oranžové kolo Nadace ČEZ. Návštěvníci tak mohli přispět svým pohybem na konta dvou organizací. Z peněz se tak mohlo radovat Salesiánské středisko Štěpána Trochty a spolek Zahálka Teplice ze „zlata“.

Nakonec činila celková vyjetá částka 103 996 korun, kterou vyjelo na oranžových handbike ve 144 duelech 288 návštěvníků „lázeňské“, a to včetně primátora Hynka Hanzy. „Ať už jsem šlapal do pedálů stacionárního kola nebo nyní ovládal ručně handbike, je to pro mě vždy nejdelší minuta v roce. Nadaci ČEZ děkuji, že k nám s Oranžovým kolem na zahájení lázeňské sezony zajíždí pravidelně. Lidem z Teplic a okolí pak za to, že jim není pomoc druhým lhostejná,“ kvitoval primátor Hanza

Salesiánské středisko Štěpána Trochty – dům dětí a mládeže nabízí mimo jiného kluby k setkávání, kroužky, doučování, akce, tábory a nízkoprahové zařízení pro mládež. Návštěvníci pro něj vyjeli 52 082 koruny. O necelých dvě stě korun méně, 51 914 korun, měl druhý symbolický šek, který převzal Jakub Kraus, předseda spolku Zahálka – kulturní prostor, který podporuje kulturu v Teplicích a snaží se přinášet zajímavý program pro děti i dospělé formou dobré zábavy, relaxaci i vzdělání.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*