Na Zámečku s Petrem Jandou

Olympic. Zdroj: Supraphon
  •  

Dovoluji si Vás pozvat na lednový díl talk-show Na Zámečku s …, jehož hostem bude legendární člen skupiny Olympic – Petr Janda.

KDY :  v úterý, 31. ledna 2017 od 19.00 hod.

KDE :   POZOR, změna – řetenický klub KNAK – bývalé kino Svět, později Nexo, naproti Pramenu, Rooseveltovo nám. 3 v Řetenicích.

VSTUPENKY :   190 Kč, můžete zakoupit na místě či rezervovat obvyklým způsobem – mailem na zahradni.dum@seznam.cz nebo sms na 608 381 424.

S Petrem jsem se poprvé setkal v létě roku 1996, kdy jsme nahrávali dvojCD k muzikálu Krysař. Strávil jsem v jeho studiu Propast čtyři dny, všechno bylo pro mne nové a mlčky jsem sledoval počínání zkušenějších kolegů a hltal jejich připomínky. V té době jsem se seznámil se spoustou slavných kolegů, nicméně jsem vnímal, že Petr je někdo výjimečný. Když on promluvil, poslouchali všichni. V průběhu nahrávaní desky dostal od Dana Landy nabídku na jednu z klíčových rolí v muzikálu a k mé velké radosti jsme se potom vídávali pravidelně v divadle celé 2 roky.

Už před dvaceti lety jsem obdivoval jeho nadhled i rozhled, schopnost volit slova a diskutovat o čemkoli. Věřím, že Vás jako osobnost zaujme stejně jako mě. Vzhledem k vyššímu zájmu diváků a k (pro mě) neakceptovatelné výší za  pronájem Zahradního domu zkusím tentokrát prostor rockového klubu. A víte co Petra přesvědčilo, aby přijel – slíbil jsem mu, že se potká s Tomášem Krulichem a Hurvajzem. To pro něj bylo víc než licitování o finanční odměně. Takže děkuji klukům z Kabátu za to, že mohu uvítat zřejmě největší legendu, jakou jsem ve svém pořadu měl. Neměli byste si to nechat ujít.

Prostor se otevírá v 18.00 hod. a vstupenky nejsou na konkrétní místa. Kapacitně je ovšem natolik předimenzován, že určitě budete sedět tak, že Vám to bude vyhovovat. V příloze je propagační leták a budu rád, pokud jej někde vyvěsíte, či přepošlete zprávu o pořadu dál. Předem Vám děkuji.

Moc času nezbývá – vstupenky si rezervujte co nejdříve, děkuji za pochopení.

Antonín Moravec, Zahradní dům

  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*