Na Stínadlech se fanoušci dočkají i nových bezpečnostních opaření

  •  

Letošní tisková konference k zahájení nové sezony FK Teplice, proběhla netradičně až po prvním ligovém kole. Na Stínadlech se jí, 29. července, zúčastnili předseda představenstva Pavel Šedbauer, ředitel společnosti František Hrdlička a hlavní trenér Zdeněk Ščasný. „Tím nejdůležitějším je, že finančně bude činnost klubu pro následující sezonu zajištěna,“ podotýká Šedlbauer a dodává, že firma nevydělává tolik, proto jsou podmínky horší, zdroje jsou tak omezené, ale finanční stabilita klubu je zajištěna.

Ředitel klubu Hrdllička pak ocenil, že se podařilo udržet celý kádr A mužstva, a že se jej podařilo doplnit o Jiráska a Kapolonga. Ocenil také návrat Táborského z hostování v Baku. Trenér Ščasný pak dodal, že se chce vrátit k výkonům, které tým předváděl. „Teď se uvidí, jak se daným hráčům podaří nahradit Vachouška s Jindráčkem,“ podotknul.

Novinou jsou také letos nová bezpečnostní opatření Na Stínadlech. Odděleny jsou od sebe jižní a východní tribuna. Budou tři druhy vstupenek na hlavní, jižní a východní tribunu. Na každé tribuně je i nově vybudovaný fanshop. Fanoušci už se můžou těšit na první domácí zápas v sobotu 2. Srpna. Na Stínadlech si to Tepličtí rozdají s Českými Budejovicemi.

Hráči už se představili 23. června:


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*