Místo na nádraží slepce odvedl a přepadl

  •  

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po lupiči, který v pátek v Teplicích přepadl nevidomého muže.

Muž, který šel se svým vodicím psem, v pátek odpoledne oslovil neznámého chodce a požádal ho, aby ho dovedl na nádraží. „Souhlasil, ale namísto na nádraží ale nevidomého zavedl na zatím nezjištěné místo, kde po něm začal požadovat peníze. Když hotovost nedostal, prohledal poškozeného, který se s ohledem na svůj zdravotní stav nemohl nijak bránit, a na jeho protesty zareagoval tím, že ho fyzicky napadl,“ uvedl mluvčí teplické policie Daniel Vítek.

Peníze žádné nenašel, a tak se dal na útěk s prázdnou. Nevidomý muž, který při ataku ztratil svou slepeckou hůl. Naštěstí se vydal směrem k rychlému občerstvení McDonald’s, kde mu nabídla pomoc žena, která přivolala policii.

Kriminalisté proto hledají svědky, kteří se v pátek 20. listopadu mezi 16:40 a 17:00 hodinou pohybovali ulicí Štúrova směrem k ulici Masarykova a dále k nádraží ČD a mohli by poskytnout informace k výskytu nevidomého muže, který měl slepeckou hůl a u sebe vodicího psa. „Vzhledem k handicapu poškozeného zatím neznáme přesné místo, kde k přepadení došlo. Dále přijmeme jakékoliv informace k muži, který se v inkriminované době pohyboval ve společnosti nevidomého člověka s vodicím psem,“ dodal Vítek. Informace policii můžete volat na linku 158 nebo přijít na některou ze služeben.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*