Miladu v neděli zaplní běžci

  •  

Oblíbený běžecký závod Milada Run se běží tuto neděli.  Den odstartují závody dětí, následovat bude nový rodinný běh rodičů s dětmi a vrcholem budou tři hlavní závody na 1/2 maratonské trase, populární desítce a pohodové pětce.  Registrace je možná ještě do soboty.

Vítanou změnou bude nový povrch významné části tras, který prošel rekonstrukcí a stal se pro běžce více pohodlným. Závodníci se mohou těšit také na rozšířený závodní servis, větší prostory registrace, občerstvení na trase i v cíli, masáže, šatny, úschovnu oblečení a nově i úschovnu kol. Samozřejmostí jsou medaile pro všechny běžce a už tak typické velmi hodnotné ceny a trofeje pro vítěze. Ti nejlepší získají originální ručně vyráběné skleněné trofeje přímo od sklářů z Nového Boru. Vrcholem dne bude vyhlášení celkových vítězů seriálu Milada Tour.

Závod se zázemím na hlavní pláži se znovu koná v unikátním přírodním prostředí rekultivovaného jezera Milada. Fantastické výhledy na České středohoří a Krušné hory umocňuje lesknoucí se hladina křišťálově čisté vody.

Chybět nebude ani bohatý doprovodný program. Oblíbený skákací hrad, občerstvení od Globusu, bike trial show Martina Šimůnka, veslařské trenažery apod. Novinkou bude program na podiu, dětská zóna, autogramiáda, předváděcí jízdy, diagnostika složení těla, tombola a mnoho dalších aktivit pro všechny návštěvníky.

„Chceme, aby si závod užili nejen běžci, ale i jejich doprovod a všichni návštěvníci. Milada Run je akce pro všechny, proto se snažíme zaměřit jak na závodní servis, tak na doprovodné aktivity. Zároveň chceme udržet závod v rodinné a pohodové atmosféře, která k našemu závodu patří,“ říká hlavní organizátor běhu Michal Neustupa.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*