Milada Run čeká zlomový ročník

  •  

Už v sobotu 4. června odstartuje přímo z hlavní pláže jezera Milada 6. ročník oblíbené běžecké akce Milada Run. Sportovně společenská událost na severu Čech nabízí kromě Olympia dětských závodů hlavní trasy na 5, 10 a 21 km.

Závod, který se koná v prostoru bývalého hnědouhelného dolu s úchvatnými výhledy na České středohoří a Krušné hory a každoročně ho navštíví přes 600 běžců, má za sebou pět úspěšných ročníků. Za krátkou dobu se tak dokázal prosadit v obrovské konkurenci mnoha běhů nejen v Ústeckém kraji. I přesto pořadatelé závodu očekávají v letošním roce zlomový ročník.

Raketový rozlet závodu, který láká na unikátní lokalitu a přátelské prostředí s profesionální organizací lehce přibrzdil nejen covid, omezené možnosti partnerů, ale také nepřehledná situace kolem jezera Milada. Červnový závod tak může být po letech poslední v současné podobě.

I přesto pořadatelé nezahálí a tradičně se věnují i těm nejmenším detailům od vyšperkovaného zázemí pro běžce po unikátní medaile nebo trofeje od českých sklářů. Velkým návratem je Milada Active Park, který přinese spoustu doprovodných aktivit nejen pro sportovce, ale i pro návštěvníky závodu. Tradiční aktivity jako je hlídání dětí, dětský koutek, skákací hrady, fotokoutek doplní novinky jako Fruit Bike nebo lety vrtulníkem.

Poznejte krásné přírodní prostředí jezera Milada a užijte si sportovní rodinný den plný zábavy. Registrujte se do konce května na www.miladatour.cz!


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*