Majdalenka dostala na rehabilitace 51 tisíc

  •  

Ve Sportovní hale Most proběhl tradiční charitativní florbalový turnaj. Letos se pomáhalo Majdalence Adámkové z Teplic, která trpí spinální muskulární atrofií. Nadační fond FK Teplice společně s partnerským sportovním klubem HC Verva Litvínov a pořadatelem turnaje Rotaract Most tak spojili finanční prostředky a síly.

Rotaract Most přispěl výtěžkem z charitativního florbalového turnaje částkou 17 tisíc korun a stejnou výší přispěl Nadační fond FK Teplice i Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov. Šek v celkové hodnotě 51 tisíc korun předali za Nadační fond FK Teplice Alice Tylová a Admir Ljevakovič, za Rotaract clubu Most presidentka Michaela Tuzarová a za litvínovský klub Martin Havelka a Libor Weber.

„Jsme moc rádi, že jsme mohli Majdalence opět pomoci,“ říká členka dozorčí rady Nadačního fondu FK Teplice Alice Tylová. „Neurorehabilitační pobyty v Centru Hájek Majdalence moc pomáhají. Díky nim udělá pár krůčků u opory a my moc doufáme, že je jednou zvládne i sama. Děkujeme za vaši velkou pomoc “ doplňuje maminka Martina.

Pomáhat spolu s FK Teplice může každá a to prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*