Lázně zavřené nejsou a pomáhají i lidem po covidu

  •  

Dobrou zprávou je, že teplické lázně mohou, i během vládních opatření, za určitých podmínek přijímat pacienty do léčebně rehabilitačních pobytů. Naštěstí nejsou uzavřeny jako na začátku pandemie. Pomáhají i lidem po prodělaném covidu.

„Současná situace je opravdu dramatická a nepřehledná. Proto ne všichni vědí, že lázně jsou v provozu a mohou poskytovat zdravotnické služby. Kromě běžné péče, nabízíme léčbu pro klienty po prodělaném covidu s individuálním přístupem k jejich potížím dechovým, svalovým, zvýšené únavě či bolestem hlavy,“ vysvětluje mluvčí lázní Dagmar Eflerová.

Aktuálně je v teplických lázních zhruba pětadvacetiprocentní obsazenost a v provozu je jen Lázeňský dům Beethoven.  „Poskytujeme pouze léčebné služby a to klientům zdravotních pojišťoven, ale i samoplátcům. Ti mohou využít státní vouchery na slevu 4 000 korun,“ doplňuje mluvčí lázní. Thermalium mohou využívat jen klienti v rámci svých pobytů jako zdravotní službu. Pro veřejnost je lázeňský dům i Thermalium uzavřeno.

Kromě léčebných pobytů, teplické lázně vytvořily i odběrové místo pro antigenní testování v Sadových lázních, kam se můžou zájemci objednat na https://www.lazneteplice.cz/odberove-misto-covid-19.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*