Kulturní tip Hany Machové

  •  

Tento kulturní tip se mi píše obzvlášť radostně.Začnu totiž pozvánkou na Benefiční koncert pro Salesiánské středisko. V pátek 22. března v kostele sv. Alžběty v Šanově zahraje od 18:00 hodin folkrevivalová kapela SKOK. Tradiční uskupení zpěv, kytary, basa, foukací harmonika doplní housle a klarinet.

Výtěžek je určen na podporu dětí a rodin ohrožených sociálním vyloučením. Tedy těch dětí, které se před dvaceti lety toulaly po sídlišti a teď se doučují, baví a sportují ve střediscích v Proseticích a v Trnovanech. (No dobře, tak ne těch původních dětí, ale další generace ). Mohu vám slíbit příjemný kulturní zážitek a milé setkání.

Věřím, že pak už nebudete potřebovat poslední z cyklu přednášek o mezilidských vztazích v Regionální knihovně „Úzkostné stavy a jejich řešení“.   Pokud by vám jeden koncert nestačil, podívejte se na nabídku absolventských koncertů Konzervatoře Teplice nebo na program pátého ročníku multikulturního festivalu propojující divadlo, hudbu a tanec „LEA“.

Také nesmím zapomenout pozvat vás do Hvězdárny a planetária, sama jsem uvnitř ještě nebyla, ale brzy to napravím. A nakonec bych chtěla poděkovat členkám teplického Quilt klubu, které se zapojily do šití zavinovaček pro nedonošence v teplické nemocnici i vám všem ostatním, kteří jste v loňském roce neváhali přispět na pelíšky do inkubátorů, darovali látky a příze, uháčkovali a upletli chobotničky, čepičky a dárky pro novorozence a jejich maminky. Těší mě, že Teplice umí pomáhat.

Hana Machová, Salesiáni Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*